Aska Lara Deluxe

Aska Lara Deluxe

Adresa: Kemeragzi Mah. Tesisler Cad. No:397 | Aksu - Lara
Parametrat e kërkimit:
 • Aska Lara Deluxe:

  Nje hotel i mrekulleushem qe ndodhet vetem 15 min larg aeroportit nderkombetar te Antalias vetem disa metra larg reres se arte qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Hoteli eshte mjaft i bukur dhe luksoz dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj. Ne dispozcionin tuaj do te jene 545 dhoma luksoze dhe elegante te ndara ne: dhoma standarte me pamje nga mali dhe nga kopeshti.  Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet per te kaluar pushime te bukura dhe te rehatshme. Gjate pushimeve tuaja jo vetem mund te pushoni por mund te kryeni nje sere aktivitesh sportive dhe  mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje te  pershtatshem per te gjitha moshat. Qendra e fitnesit dhe e Spa-ve jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Animacionet show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Pishine e brendeshme , e jashtme , pishine per femije me rreshqitese, miniclub, kendlojrash dhe  kujdestari. Terrene te posacme profesionale ne fusha te posacme dhe ne breg te detit per te gjithe pushuesit qe duan te ndihen vital dhe plot energji, sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit e botes ujore dhe nen ujore koralore. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Restoranti kryesor – sherben vaktet kryesore te sherbimit ne bufe te hapur me mundesi te pafundme zgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. 4 Restorante a la carta do te sherbejne darken tuaj ne ambjente luksoze dhe elegante qe hapen nga ora 19.00-21.30 dhe sherbejne darken tuaj me extra pagese. Turkish a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina italiane.  Far east restorant – sherben gatime speciale nga guzhina aziatike. Turkish a la carte restorant – sherben gatime speciale nga guzhina turke.  Lobby bar , beach bar , pool bar , disco bar - sherben embelsira , caj, kafe dhe   te gjitha llojet e pijeve vendase dhe te importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile  te  ndryshme shumengjyreshe etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 9 km
  • Distance nga deti: 400 m
  • Distance nga qendra: 19 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Goditje me Hark
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Librari
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Ekonomike pa ballkon

   Ultra all inclusive
   1 745,32 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   1 823,44 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga pishina

   Ultra all inclusive
   1 885,88 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Pamje nga Pishina

   Ultra all inclusive
   1 936,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Lidhese me pamje nga pishina

   Ultra all inclusive
   3 213,78 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lara / Kundu