Baia Lara Resort

Baia Lara Resort

Adresa: Kemerağzı Mevkii, 07100 Kundu Bölgesi
Parametrat e kërkimit:
 • Baia Lara Resort:

  Nje resort i mrekullueshem i hapur per here te pare ne vitin 2013 vetem 20 min larg nga aeroporti i Antalias dhe qendres se tij i vendosur vetem disa metra larg detit dhe ze nje siperfaqe prej 57.000 m2. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj . Hoteli eshte i pershtatshem per te gjitha moshat duke filluar nga te rinje, ciftet, familjaret dhe femijet e tyre.  Ne dispozicionin tuaj jane 399 dhoma dhe 862 shtreter gjithsej te vendosura ne nje ndertese me 7 kate. Dhomat jane te ndara ne: 359 dhoma standarte, 32 dhoma familjare , 4 dhoma per personat me aftesi te kufizuara dhe 3 suita.  Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi dhe clodhje. Qendra e fitnesit , spa, sauna do te jene ne dispozicionin tuaj per tju dhene  clodhje dhe kenaqesi me programe te posacme per trupin dhe lekuren tuaj. Terrent sportive ne breg te detit dhe ne fusha te posacme, sportet e ujit ne pishine dhe ne deti do ju japin mundesine te ndiheni vital dhe energjik duke mbajtur trupin ne forme. Per femije gjithashtu eshte vene ne dispozicion nje kend lojrash, pishine per femije, rreshqitese, miniclub, animacion etj. Show-t dhe spektaklet sdo te mungojne ne asnje moment pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete resort te mrekullueshem. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj.Baia restorant – hapet nga ora 07.00-21.30 dhe sherben vaktet kryesore te gatimit ne bufe te hapur me mundesi te ndryshme zgjedhje nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Baia brassale – sherben si bar dhe gjithashtu sherben dhe mengjesin e vone.Scalini a la carte italian restoant – hapet nga ora 19.00-21.30 dhe sherben darken tuaj me gatimet me te mira nga guzhina italiane. Lobby bar, pool bar , bidon pub, prince disco , juice bar - sherben embelsira, caj, kafe dhe   te gjitha llojet e pijeve vendase dhe te importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile te ndryshme shumengjyreshe etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 10 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 21 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Parashute
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Kurse per kercim latin
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Garazh me kerkese
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu
  • Librari
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Banje per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • hekur per hekurosje
  • Shapka
  • Frigorifer

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Economy

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Standarte

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Pamje pjeserisht nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Standarte me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lara / Kundu