Golden Bay Suites & Maisonettes

Golden Bay Suites & Maisonettes

Adresa: Βάλτος(Χρυσογυάλι), Πάργα, Párga, 48060, Greece
Golden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & MaisonettesGolden Bay Suites & Maisonettes
Parametrat e kërkimit:
 • Golden Bay Suites & Maisonettes:

   Hoteli është 5 min më këmbë nga plazhi. WiFi falas dhe një Barbecue, Golden Bay Suites & Maisonettes është e vendosur në Parga, 400 m nga plazhi Valtos. Plazhi Lychnos dhe plazhi Sarakiniko janë të dy 4 km larg hotelit. Parking privat falas. Dhomat jane me  ballkon dhe / ose oborr spanjol me pamje nga deti apo mali. Ekziston edhe një kuzhinë, e pajisur me një frigorifer. Golden Bay Suites & Maisonettes gjithashtu përfshin një terrace. Aeroporti është 52 km larg. 


  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Apartament Nje dhome gjumi me pamje nga deti

   Vetem fjetje
   800,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze