Vogue Hotel Bodrum

Vogue Hotel Bodrum

Adresa: Kaynar Mevkii Torba Bodrum, 48400 Torba, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Vogue Hotel Bodrum:

  Nje hotel luksoz I cili eshte ndertuar ne vitin 2013, ku ju mund te kaloni pushime te mrekullueshme dhe te paharrueshme.  Hoteli ndodhet ne gjirin e Torbes, 25 min larg nga aeroporti I Milasit dhe prane qendres se qytetit te Bodrumit. Ne dipozicionin tuaj do te jene 440 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe te pershtatura per cifte, te rinj dhe familjare. Hoteli ofron per ju plazh privat,  pishine te jashtme, kopesht, gjithashtu ju do te  mund te zhvilloni aktivitete sportive si tenis, bilardo pa lene pas sportet  e ujit si serf, canoe dhe  zhytje. Nuk do te mungojne as qendra e fitnessit, saunes, spa-ve, hamam dhe waterpark. Pushuesit e vegjel do te kene mundesi te argetohen ne miniclubin e hotelit I cili eshte ne dispozicionin e tyre nga ora 09.00-18.00  ku do te mund te luajne ne dhomen e lojerave, te kercejne ne minidiscon e hotelit etj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive. Veranda eshte restoranti kryesor I hotelit I cili ju servir gatime nga kuzhina nderkombetare dhe ajo turke ne bufe te hapur. Ne dispozicionin tuaj do te jene 5 a la carte restaurant te cilet do te ofrojne nje menu te pasur dhe gatime nga kuzhinat me te njohura boterore. Lobby bar ndodhet ne ambientet e brrendshme te hotelit duke ju ofruar nje shumellojshmeri pijesh dhe kokteilesh te ndryshme. Vitamin bar ofron per ju pije te lehta si caj dhe lengje frutash.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 35 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 8 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Parashute
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Akuapark
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 3
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • hekur per hekurosje
  • Shapka
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superiore pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Superiore pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome familjare Pamje nga kopeshtI

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Bodrum