Daluz Boutique Hotel

Daluz Boutique Hotel

Adresa: 2, rue Doridos , CP 48100 Psathaki - Prévéza
Parametrat e kërkimit:
 • Daluz Boutique Hotel:

  Hoteli është 3 min më këmbë nga plazhi. Brenda 2.5 km nga Prevezës qytetit Center, Daluz në Psathaki ofron nje pamje te hapur me një oborr spanjol mobiluar me pamje kopsht. Ajo përmban një pishinë në natyrë sezonale, ndërkohë që transferimi të lirë -Me bus- mini për plazhet aty pranë. WiFi pa pagese, e dekoruar në tone të lehta, të gjitha studiot kane  satelit, TV të sheshtë, një vendgatimi dhe ajer te kondicionuar. Ato ofrojnë një aneks kuzhine me një furrë mini, frigorifer dhe zona ngrënie, banjo me tualetin e lirë dhe tharëse flokësh si dhe hekur.Klientet mund të provojne enët lokale në restorant si dhe pijet në bar e Daluz. Dreka përgatitet me kërkesën e klientit, gjithashtu ofrohen aktivitete të ndryshme, si hiking, peshkimi dhe çiklizmit. Parking privat falas është e mundur në vend, ndërkohë që transferimi I lirë në aeroport mund të organizohet.

  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze