Hotel Bonita

Hotel Bonita

Adresa: Rruga Dytesore Plepa-Kavaje, Durres, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Bonita:

  Hotel Bonita ndodhet ne nje zone te mrekullueshme te qytetit te  Durresit, ofron kushte mjaft komode, sherbim te shume te mire, pamje relaksuese dhe spektakolare, staf mikprites dhe te gatshem per tju ndihmuar ne cdo kohe. Hoteli disponon restorantin te pasur ne menu me gatime te shumellojshme dhe te fresketa,shoqeruar me vere e cilesuar gjithashtu si vera  me e mire internacionale. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 38 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km

  Aktivitetet:

  • Volejboll plazhi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

   

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres