Hotel Piccolino

Hotel Piccolino

Adresa: rr: Mitat Hoxha, 9703 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Piccolino :

  Hotel Piccolino me kopshtin e saj relaksues  eshte vetem  10 m larg detit, 1 Km nga qendra e qytetit  te Sarandes si dhe 500m nga porti.  Hoteli eshte i hapur per pushuesit gjate gjithe vitit, ofron kuzhinen tradicionale te nderthurur me specialitete te huaja. Dhomat jane te kompletuara me te gjitha sherbimet e nevojshme, si dhe ballkone, me pamje nga deti. Per te gjithe pushuesit ofrohet parging, cadrat ne plazh, peshqire etj. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  5% zbritje per te gjitha reservimet deri me 28 Shkurt per periudhen 01May-30 Sep 1.5.2019 - 1.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda