Lake River Side & SPA

Lake River Side & SPA

Adresa: Titreyengol Mevkii Antalya, 07330 Side, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Lake River Side & SPA:

  Lake Riverside Hotel ndodhet në mes të lumit Manavgat dhe Liqenit Titrengol dhe vetëm 750 m nga plazhi. Qyteti i Manavgatit është rreth 4 km larg dhe Side historike rreth 7 km larg. Hoteli ka ne total 418 dhoma. Pervec detit te paster me rere dhe me pisha, ky hotel ju ofron edhe pishina te jashtme, pishine te brendshme,  pishine me rreshqitese, dhe pishine per femije. Shezlonet pergjate pishinave dhe ne breg te detit ju ofrojne rehati dhe komoditet me  pamjen e mrekullueshme te detit mesdhe ne sfond. Gjithashtu ne dispozicionin tuaj jane terrenet sportive profesionale dhe ato te breg te detit , sportet ujore , qender fitnesi dhe spa-je per trajtime te vecanta ndaj trupit dhe lekures tuaj, animacionet dhe show-t  ne amfiteater me muzike live nuk do te mungojne per asnje moment te qendrimit tuaj ne kete hotel.  Nje vemendje te vecante i eshte kushtuar dhe femijeve duke ju vene ne dispozicion miniclubin , kendin e lojrave , pishinen per femije  etj. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion. Restoranti kryesor - sherbehen te treja vaktet ne bufe te hapur. Mexican restorant a la carte – sherben darken ne ambjent te kendshem me specialitete nga kuzhina Meksikane.  Italian restorant a la carte  me specialitetet me te mira te kuzhines italiane. Turkish restorant  a  la carte – sherben darken me gatime speciale nga kuzhina tardicionale Turke. Lobby Bar , Snack Bar ,Bar ne pishine, Disco Bar dhe Restorant Bar – sherbejne  pije te ndryshme duke filluar nga ato alkolike dhe ato joalkolike , te ngrohtat dhe te ftohtat , akullore dhe embelsira si dhe kokteile te ndryshme shumengjyreshe.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 750 m

  Aktivitetet:

  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • Xhakuzi
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe standarte me 2 femije akomodim falas

   Ultra all inclusive
   1 271,96 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe standarte

   Ultra all inclusive
   1 271,96 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   Ultra all inclusive
   1 812,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side