Alan Xafira Deluxe

Alan Xafira Deluxe

Adresa: Türkler Kasabası Kargı Ciftligi Mevkii, 07410 Avsallar, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Alan Xafira Deluxe:

  Hoteli me 5 yje ndodhet në zonën e Turkler, 10 km larg Qytetit të Alanias dhe 100 km larg aeroportit të Antalias, 350 metra larg plazhit. Totali i dhomave është 813, ndër të cilat 573 dhoma standarte (37 m2), 192 dhoma familjare (50 m2), etj. Pervec detit te paster me rere dhe me pisha, ky hotel ju ofron edhe pishina te jashtme, pishine te brendshme,  pishine me rreshqitese, dhe pishine per femije. Shezlonet pergjate pishinave dhe ne breg te detit ju ofrojne rehati dhe komoditet me pamjen e mrekullueshme te detit mesdhe ne sfond. Gjithashtu ne dispozicionin tuaj jane terrenet sportive profesionale dhe ato te breg te detit, sportet ujore, qender fitnesi dhe spa-je per trajtime te vecanta ndaj trupit dhe lekures tuaj, animacionet dhe show-t  ne amfiteater me muzike live nuk do te mungojne per asnje moment te qendrimit tuaj ne kete hotel.  Nje vemendje te vecante i eshte kushtuar dhe femijeve duke ju vene ne dispozicion miniclubin, kendin e lojrave, pishinen per femije  etj. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion. Restoranti kryesor - sherbehen te treja vaktet ne bufe te hapur. Italian restorant a la carte  me specialitetet me te mira te kuzhines italiane. Turkish restorant  a  la carte – sherben darken me gatime speciale nga guzhina turke. Seafood restorant a la carte sherben specialitete me prodhime te fresketa te detit. Aqua Bar, Beach Bar, Veranda pool Bar, Lobby Lounge Bar, Tea House dhe Disco Bar – sherbejne  pije te ndryshme duke filluar nga ato alkolike dhe ato joalkolike, te ngrohtat dhe te ftohtat, akullore dhe embelsira si dhe kokteile te ndryshme shumengjyreshe.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 500 m

  Aktivitetet:

  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe standarte superiore me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   1 397,52 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe standard superior with pool view

   Ultra all inclusive
   1 428,74 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   Ultra all inclusive
   1 874,08 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare me pamje nga pishina

   Ultra all inclusive
   1 920,91 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Alania