Villa Dolphin Apartments

Villa Dolphin Apartments

Parametrat e kërkimit:
 • Villa Dolphin Apartments:

  Aparthotel Dolphin Villa është i vendosur në nje ndërtesë 4-katëshe në qytetin e qetë të Buljarices. Plazhi i Buljarices është 450 metra nga hoteli dhe plazhi i Lucice është 900 metra, qyteti i Petrovac është 2.5 kilometra me makinë. Dhomat jane moderne dhe të rehatshme me pamje të malit apo te detit. Hoteli ka nje pishine te mbuluar per dimer e clia hapet ne vere, ku mund të notosh në çdo lloj moti, shesllone dielli, paisje per Barbecue, parking falas, shesh lojërash për fëmijë, lavanderi dhe shërbim evropian. Aparthotel Villa Dolphin i ofron vizitorëve të saj 12 apartamente për çdo shije. Apartamentet janë të pajisura me mobilje të reja, pajisje moderne dhe ajer te kondicionuar, secili prej tyre ka një kuzhinë me një lavaman, sobe, frigorifer dhe të gjitha paisjet e nevojshme për të përgatitur ushqime te ftohta dhe e ngrohta. Kompleksi përfshin një zonë të madhe rekreative me mobilje, TV satelitor dhe sistem stereo me karaoke, dhe zona SPA me sauna finlandeze, Vaskë te nxehtë, dush dhe TV satelit.. Dolphin Villa ofron trajtime të ndryshme për fytyrën dhe trupin, masazhet, trajtimet hidrike dhe shërbime të tjera kozmetike.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 800 m
  • Distance nga qendra: 2,5 km

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • Telefon
  • Wi-Fi pa pagese
  • banje/tualet
  • tharese flokesh
  • Televizion satelitor
  • Ballkoni
  • Hekur

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Pershkrim I objektit:

  • Restorant
  • Parking
  • Wi-Fi pa pagese
  • Pishine e jashtme
  • Fushe loje per femije
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome konforte me pamje nga mali

   Vetem fjetje
   269,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome pamje nga deti

   Vetem fjetje
   308,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament

   Vetem fjetje
   616,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Budva