Petinos Hotel

Petinos Hotel

Adresa: Platis Yialos Beach, Platis Yalos, 84600, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Petinos Hotel:

  Rinovuar teresisht Hoteli Petinos prezanton mjedise te reja dhe mikpritese ku bien ne sy elementet e arkitektures te dallueshme, tradicionale cikladike. Ne afersi te plazhit kozmopolitan te Platis Gialos dhe vetem nje udhetim te shkurter me autobus ne qytetin kryesor te Mykonos, Chora, Hotele Petinos do te plotesoje pritshmerite tuaja per relaksim dhe kenaqesi. Brenda ambienteve luksoze te hotelit ju do te gjeni lobin e madh per relaksim, nje dhome TV, internet kafe, kopesht te madh, si dhe bar dhe restorant te cilat jane plotesisht me ajer te kondicionuar. Hoteli ka edhe nje pishine dhe nje mini-market pak metra larg. Te gjitha dhomat luksoze me ajer te kondicionuar kane banjo te bukur, nje zone te kendshme ndenje dhe nje ballkon me pamje te shkelqyer nga kopshtet aromatik dhe te qete. Dhomat e gjumit jane te mobiluara me dekor elegant qe krijon nje ambient intimiteti te thelle. Restoranti i Hotel Petinos,  "Blue Miti", eshte vendi ideal per te shijuar specialitete lokale tradicionale. Restoranti eshte i vendosur ne menyre ideale nga ana e detit, ne plazhin e Platis Gialos. Rrethuar nga dritare te medha qe ju lejojne te shijoni nje pamje te persosur te detit. Hapur nga oret e hershme te mengjesit, ofron nje bufe te pasur per mengjes per t’ju ndihmuar te filloni diten tuaj ne menyre te shendetshme, duke ju dhene te gjithe energjine qe ju duhet gjate dites. Ne mbremje ju mund te shijoni darken me nje perzgjedhje te gjere te kuzhines Mesdhetare. Te merkurave dhe te dielave organizohen nete te veçanta me kenge dhe valle greke dhe ushqim natyrisht! Hoteli ofron edhe shume sherbime dhe lehtesira te tjera si Snack bar, Pishine Spa, Massage, Hamami, Sauna, Beauty Salon, Jacuzzi, Transferta Private etj.

  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe standarte

   Akomodim me mengjes
   1.216,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe Standarte

   Akomodim me mengjes
   2.252,25 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore

   Akomodim me mengjes
   1.293,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite Honeymoon

   Fjetje dhe Darka e perfshir
   1.740,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Mikonis