Villa Perkemes

Villa Perkemes

Parametrat e kërkimit:
 • Villa Perkemes:

  Në plazhin më të famshem dhe të mirë organizuar të Parges, në Valtos është e vendosur Villa Perkemes. Villa Perkemes është një ndërtesë e re e cila përbëhet nga 8 apartamente dhe një Vilete e  vogël private pranë ndërtesës kryesore të cilat mund të strehojnë 2 deri në 4 persona. Çdo Appartement ka një dhomë gjumi të madhe, kuzhinë të plotesisht te pajisur, 2 ballkone, banjo. Të gjitha apartamentet dhe villa kanë ajër të kondicionuar dhe televizor. Prona përreth eshte e rrethuar nga nje kopsht me peme  limoni dhe portokalli. Sherbime te tjera janë parking privat dhe zona barbeque. Zona e Valtos është një fshat i orginizuar mirë dhe shume afër nga restorante, minimarkete,  bare,  kafene dhe çdo gjë që ju mund të dëshironi për nevojat tuaja të përditshme.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 100 m

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh shkembor

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • Ballkoni
  • Ngrohje

  Pershkrim I objektit:

  • Parking
  • Wi-Fi pa pagese
  • Kopsht
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Apartament

   Vetem fjetje
   292,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament

   Vetem fjetje
   331,10 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Vila Ville e vogel familjare vec

   Vetem fjetje
   446,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze