Vlora International

Vlora International

Adresa: Skele Vlore, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Vlora International:

  Hotel Vlora International i vendosur ne qendren e qytetit, 50 m nga deti eshte vendi ideal per te shijuar pamjet fantastike e gjirit te Vlores. Hotel Vlora International ofron komoditet dhe kenaqesi per turistet, gjithashtu dhe per vizitoret e biznesit qe zgjedhin Vloren per te permbushur kerkesat e tyre. Hotel Vlora International disponon 72 dhoma prej te cilave 35 jane dhoma standarte, 6 suita, 9 suita junior, 6 apartamente familjare dhe 16 dhoma dyshe.  Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV satelitor, telefon, kasaforte, mini bar, ajer te kondicionuar, banjo me dush dhe tharese flokesh. Me 3 bare dhe 2 Restorante Hotel Vlora International ofron nje larmishmeri zgjedhje persa i perket ngrenies. Bar International Veror me kapacitet 400 vende, Lounge Bar dimeror me kapacitet 200 vende, Bar ne tarrace me kapacitet 150 vende, Piano Bar kati i peste 100 vende, Restorant kati II kapacitet 300 vende, Restorant kati V kapaciteti 100 vende ku mund te shijoni specialitete te ndryshme nga vendi dhe bota dhe te relaksoheni ne nje nga baret me pije e kokteje te shumellojshme dhe muzike te perzgjedhur. Hotel Vlora International ofron një sallë koferencash, një palestër, pishine të brendshme dhe mjaft pajisje të tjera duke e bere atë një vend të përkryer për takimet e punës. Sherbime te tjera qe ofrohen nga hoteli jane, parkim 24 ore, sherbim lavanterie, thirrje per zgjim, dyqan suveniresh, etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh shkembor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 2 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Loje me Shigjeta
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Ngrohje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore