Llogora Tourist Village

Llogora Tourist Village

Adresa: Llogara National Park, 8401 Dhërmi, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Llogora Tourist Village:

  Llogora Tourist Village është i vendosur në zemër të Parkut Kombëtar të Llogarasë duke mbuluar një sipërfaqe prej 12 km. Ndërsa temperatura në pranverë në qytete të tjera të Shqipërisë arrin nivele të larta, temperatura në Llogara arrin të paktën 10 gradë gjatë ditës dhe gjatë natës 10-12 gradë. Në dimër Llogora Resort është e mbuluar me borë. Në Fshatin Turistik Llogara me një siperfaqe prej 12.000 metra katror ndodhen 16 vila druri të cilat përbëhen nga një dhome matrimoniale, një dhome me dy shtreter, nje sallon dhe një tualet. Hoteli qe ndodhet ne Fshatin Turistik Llogora ka 19 dhoma dyshe dhe dy dhoma treshe me nje tualet dhe nje verande. Hoteli qe ndodhet ne Fshatin Turistik Llogora ka tre suita prej 105 metra katrore me nje dhome matrimoniale, nje dhome me dy shtreter, nje sallon, dy tualete dhe nje verande. Aktivizimi i elektricitetit ne dhome me karte, Kaldaje qendrore per ngrohjen e dhomes dhe ujit, Frigorifer, Tharese flokesh, Internet wireless falas, Televizor, Alarm ne rast zjarri. Nje restorant elegant me kapacitet 140 persona qe ndodhet ne ambjentet e hotelit sherben mengjesin, dreken dhe darken sipas kerkesave, por edhe me bufe ne rastet e grupeve turistike. Perzgjedhje internacionale ushqimi e nderthurur me pjata tradicionale dhe ushqime te zones. Bari ofron ambjente shlodhese te brendshme dhe te jashtme. Ne rastin e nje eventi te rendesishem, shkrirja e ambjentit te restorantit dhe atij te barit krijon nje hapesire me kapacitet 300 persona. Taverna qe ndodhet ne hyrje te Fshatit Turistik do t'ju jape kenaqesine e pjatave tradicionale dhe kryesisht specialiteteve internacionale te mishit. Beer club ju ofron te gjitha llojet e birrave duke filluar qe nga ato shqiptare deri tek birrat e huaja te cilat mund te shoqerohen nga ushqimet perkatese.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 130 km
  • Distance nga qendra: 14 km

  Aktivitetet:

  • Fusha Tenisi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Restorant à la carte
  • Wi-Fi falas
  • Loje Shahu
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore