Resort Fafa Premium

Resort Fafa Premium

Adresa: Mali i Robit, Golem ,Durres
Resort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa PremiumResort Fafa Premium
Parametrat e kërkimit:
 • Resort Fafa Premium:

  Kompleksi FAFA ndodhet ne rajonin Durres, ne zonen e Malit te Robit, Kavaje,  nje nder zonat me te preferuara per pushime ne bregun Adriatik. Ky kompleks te mrekullon me bukurine dhe larmine e ambjenteve te tij. Eshte vendi i ideal per pushime familjare, te rinj dhe grupet shoqerore sepse ne brendesi te kompleksit mund te gjeni te gjitha llojet e argetimeve. Kompleksi perfshin: Dhoma Standarte, Dhoma Familjare, Suita dhe Vila. Ju mirepret nje atmosfere e kendshme dhe relaksuese qe krijohet fale ambjenteve clodhese ku numerohen 3 restorante,  3 bare ne plazh, 3 pishina verore per te rritur e femije, plazhi privat me 200 shezlone, si dhe ne te gjithe hapesiren e kompleksit mbizoteron freskia dhe ambjenti i gjelber fale pishave natyrale dhe palmave . Kompleksi FAFA  angazhohet per permbushjen e gjithe deshirave dhe nevojave te klienteve duke ju ofruar besueshmeri, cilesi te larte sherbimi, akomodimi si dhe parkim i garantuar. Ne ndodhemi vetem 30 min nga Aeroporti Nene Tereza, 35 min nga qendra e Tiranes si dhe  15 min nga Porti dhe qendra e Durresit. Ju mirepresim ne Kompleksin FAFA, vendi i duhur per pushimet tuaja. Akomodimi: Kompleksi ka 98 dhoma standarte, 49 suita dhe 12 apartamente familjare,  me ballkon me pamje nga deti apo nga kopeshti i palmave dhe pishave. Restorantet dhe baret:  Ne ambjentet  e kompleksit ndodhen tre restorante ku ju mund te shijoni nderthurjen e kuzhines tradicionale me ate mesdhetare ku mbizoterojne specialitetet  e peshkut dhe frutave te detit. Larmishmeria e vererave,  mikepritja e ngrohte dhe e personalizuar, pamja magjepsese do e bejne dreken apo darken tuaj te paharrueshme. 3 baret te vendosur njeri ne plazh dhe dy te tjere ne buze  te  pishinave, muzika moderne  jane vendi ideal ku ju mund te relaksoheni gjate veres se nxehte ku pijet  freskuese dhe  koktejet  i japin shije dhe arome pushimeve tuaja. Salla e konferencave: E kompletuar me nje aredim te kendshem dhe me teknologjine e fundit, salla e konferencave eshte vendi i pershtatshem ku ju mund te organizoni seminare, konferenca apo takime te ndryshme biznesi. Pishina, plazhi, kendi i barbekyse, fusha e basketbollit dhe e volejbollit si dhe  kendi i lojrave per femije i japin ngjyre pushimeve tuaja. Sherbime te tjera: Kembimi valutor, Guida turistike, sherbim taksi me kerkesen tuaj, staf qe zoteron disa gjuhe te huaja etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 30 km
  • Portet: 15 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Shesh per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres