Hotel Klajdi

Hotel Klajdi

Adresa: Mali i Robit, Golem, 2001 Golem, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Klajdi:

  Hotel Bar Klajdi eshte i vendosur prane Detit Adriatik, ne mes te pyllit me pisha dhe rere te imet. Hoteli ka nje kapacitet prej 40 dhomash, duke pertfshire edhe suita. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, TV satelitor, internet WiFi, banjo me dush dhe tharese flokesh etj. Hoteli ka nje restorant dhe nje bar me pamje nga deti ku sherbehen specialitete nga kuzhina tradicionale dhe nderkombetare, pica me shije te ndryshme, pije dhe kokteje te te ndryshme. Restoranti eshte i ndare ne dy zona, njera zone eshte e vendosur me pamje te mrekullueshme te detit dhe tjetra prane pishines duke krijuar nje atmosfere romantike ne darke.Menuja eshte e shendetshme, bazuar ne prodhimet e peshkut. Plazhi privat ndodhet 50 m larg hotelit, Pozicioni i tij strategjik e bejne ate pazhin me te qete ne zone. Per te ftuarit hoteli ve ne dispozicion cadra dielli, sheslongje, pishine per te rritur dhe femije, parking, shesh lojrash per femije, internet etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 44 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 13 km

  Aktivitetet:

  • Kanoe
  • Lundrim

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  10% zbritje per te gjitha rezervimet deri me 31 Maj per periudhen 1 Qershor - 31 Gusht 1.6.2020 - 1.9.2020

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres