Bel Conti Hotel

Bel Conti Hotel

Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Bel Conti Hotel :

  Nderthurja e arkitekturës klasike me atë moderne, e shtrirë në një sipërfaqe prej 3300 m² buze detit, në jugperëndim të qytetit të Durrësit, keni mundesine te shijoni pamje shume të  bukura te bregdetit te Adriatikut.Bel Conti Hotel ndërthur arkitekturën e veçantë të ndërtesës, komoditetet dhe të gjithë aksesorët e pushimeve ideale, në një paketë të vetme.  32 dhoma, bare dhe restorante, akse interneti wireless, muzikë live, ambjent për festa private, room-service 24 orë, plazh me hapësira familjare dhe pamje e plotë drejt perëndimit

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 25 km
  • Distance nga qendra: 12 km

  Aktivitetet:

  • Kanoe
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Ashensor
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Ekonomi

   Akomodim me mengjes
   253,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarde e pamje pjeserisht nga deti

   Akomodim me mengjes
   276,92 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   316,26 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe Standart

   Akomodim me mengjes
   434,28 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Katershe 1 dbl bed+ 1 single bed+ 1 armchair

   Akomodim me mengjes
   474,67 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe

   Akomodim me mengjes
   Numri I personave tejkalon kapacitetin e dhomës
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres