The H Resort Beau Vallon Beach

The H Resort Beau Vallon Beach

Adresa: Beau Vallon Beach, Beau Vallon, Seychelles
The H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon BeachThe H Resort Beau Vallon Beach
Parametrat e kërkimit:
 • The H Resort Beau Vallon Beach:

  The H Resort Beau Vallon Beach eshte I vendosur ne ishullin Mahe, vetem 2,5 km nga Plazhi Ombre, dhe 30 minuta me makine nga aeroporti nderkombetar i Seychelle. Kompleksi disponon 100 Suita te mirevendosura, vila dhe Grand Vila me ballkon/verande private. . Te gjitha jane te pajisura me banjo private me dush/vaske, TV satelitor, DVD player, ibrik elektrik per caj/kafe, ajer te kondicionuar, mini bar, WiFi, telefon, kasaforte, ballkon me pamje nga oqeani etj. Restoranti kryesor Vascos’s i emertuar sipas te madhit Vasco De Gama sherben mengjes, dreke dhe darke me specialitete nderkombetare.  Trader Vic’s Restorant eshte nje restorant me koncept Polinezian dhe shtepia e kokteilit te famshem Mai Tai, i cili eshte krijuar ne 1944 dhe perkthehet “me i miri”. Te fruarit mund te shijojne ushqimin brenda ose jashte ne veranden me pamje spektakolare dhe nen shoqerine e muzikes live. Tete a Tete Restorant sherben darke ne buze te detit me spcialitete nderkombetare dhe eksperience individuale te personalizuar sipas kerkeses. Seyshima Restorant a la carte eshte i vendosur ne lagune dhe sherben specialitete nga kuzhina japoneze. Eden Restorant i strukur mes kopshteve tropikale identifikon domethenien e Kompleksit dhe sherben specialitete me produkte te fresketa te detit dhe specialitete te ndryshme te zgarres. Ripples Bar sherben pije dhe ushqime te lehta nga ora 11:00 – 19:00. 1952 Lobby Lounge ofron kokteile ekzotike dhe ushqime te lehta. Sherbime dhe aktivitete te ndryshme ofrohen ne hotel si sporte te ndryshme ujore, zhytje, snorkeling, peshkim, eskursione te ndryshme, pishine etj. Hoteli ofron nje varietet te madh sherbimeh dhe trajtimesh ne qendren Spa.  

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Lundrim
  • Qender Fitnesi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Faks
  • Pastrim kimik
  • Qender trajtimi & SPA
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Wi-Fi falas
  • Librari
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Suite junior

   Akomodim me mengjes
   3.061,38 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite junior nga kopeshti

   Akomodim me mengjes
   3.465,42 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Seychelles