Sables d'Or

Sables d'Or

Adresa: Coral Strand Road, Beau Vallon, 0000 Beau Vallon, Seychelles
Parametrat e kërkimit:
 • Sables d'Or:

  I vendosur pergjate bregdetit te Beau Vallon Beach, Sables D’Or ofron apartmente me dekor modern dhe pamje te oqeanit Indian. Secili nga 4 apartamentet ka dhoma te medha me ajer te kondicionuar dhe  veranda me pamje nga deti. Te gjitha apartamentet disponojne nje kuzhine te pajisur plotesisht dhe gjithashtu banjo private me dush/vaske, TV satelitor, DVD player, ibrik elektrik per caj/kafe, ajer te kondicionuar, mini bar, WiFi, telefon, kasaforte etj. Restorantet dhe Baret jane te vendosur vetem 5 minuta ne kembe dhe qyteti Viktoria eshte vetem 15 minuta larg me makine. Aeroporti nderkombetar i Seychelle ndodhet 15km larg. Sherbime dhe aktivitete te ndryshme ofrohen ne hotel si sporte te ndryshme ujore, zhytje, snorkeling, peshkim, eskursione te ndryshme, pishine etj. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Apartament 1 dhoma gjumi

   Vetem fjetje
   2.310,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament me 2 dhoma gjumi

   Vetem fjetje
   3.123,54 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Seychelles