Vilamendhoo Island Resort & Spa

Vilamendhoo Island Resort & Spa

Adresa: Alifu Dhaalu Atoll
Vilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & SpaVilamendhoo Island Resort & Spa
Parametrat e kërkimit:
 • Vilamendhoo Island Resort & Spa:

  Vilamendhoo Resort & Spa eshte i vendosur ne ishullin me te njejtin emer ne jug te Males rreth 25 minuta fluturim panoramik nga Aeroporti nderkombetar Ibrahim Nasif. Ishulli eshte rreth 900m i gjate dhe 250 i gjere. Kompleksi disponon 184 dhoma perfshire 30 Water Vila me Jacuzzi, 30 Beach Vila me Jacuzzi, 111 Beach Vila dhe 13 Garden Rooms. Te gjitha kane nje dekor tropical, verande private te mobiluar, ajer te kondicionuar, ventilator, zone ndenje, minibar, ibrik elektrik per caj/kafe, telefon, TV, DVD, Internet, kasaforte, banjo me 2 lavaman, dush modern, tharese etj.  Funama Restorant ofron eshte per pushuesit qe qendrojne ne Garden Rooms dhe Beach Vila ndersa Ahima Restorant eshte vetem per te rritur, per te ftuarit qe qendrojne ne Jacuzzi Beach Vila dhe Water Vila. Te dy restorantet sherbejne kuzhine te pasur nderkombetare dhe lokale me bufe te hapur. Gjithashtu Kompleksi ofron 2 restorante a la carte Asian Wok Restaurant i specializuar ne kuzhine Aziatike dhe Teppanyaki; Hot Rock Restaurant i cili ofron produkte te freketa deti, pule dhe mishi te cilat piqen mbi gure te nxehte ne tavolinen tuaj. Baret e kompleksit jane Bonthi Bar ne plazh prane Funama Restorant, me TV satelitor qe transmeton te gjitha eventet nderkombetare sportive dhe nje disko; Boashi Bar Pool, ne fundin lindor te ishullit, Sunset  Bar prane Ahima Restorant vetem per te rritur; Asian Wok Bar mbi uje qe ndodhet ne pjesen lindore te ishullit. Kompleksi ofron nje game te gjere aktivitetesh perfshire; Eskursione, snorkeling, krociera, futboll dhe gara sportive, lojra tavoline, peshkim etj.

  Ne Konceptin All inclusive perfshihen :

  Kafe, caj, snak bar, mengjesi, dreka, darka,

  Pijet alkolike, si wiski, room, birre, vodka room, brandy etj

  Pijet e Buta : fanta, coca cola, uje etj

  Nuk perfshihen :

  Pijet qe konsumohen gjate eskursioneve, shishet me vere, kokteiket e ndryshme, minibari i dhomes

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • windsurfing
  • Lojra elektronike
  • Qender Fitnesi
  • futboll

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Faks
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Dyqan suveniresh
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Librari
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • tharese flokesh
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Pamje nga kopeshti

   Mengjes + dreke+ darke
   2.672,88 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Vila Ne Ujë me Jacuzzi

   Mengjes + dreke+ darke
   4.320,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives