Velidhu Island Resort

Velidhu Island Resort

Adresa: Alifu Alifu Atoll
Velidhu Island ResortVelidhu Island ResortVelidhu Island ResortVelidhu Island ResortVelidhu Island Resort
Parametrat e kërkimit:
 • Velidhu Island Resort:

  Velidhu island resort ndodhet ne ishullin me te njejtin emer 90 km nga qyteti i Males dhe aeroporti nderkombetar Ibrahim Nasir, transferta per ne ishull zgjat rreth 20 minuta me hidroavion dhe rreth 120 minuta me motoskaf.  Kompleksi  ofron water bungalows dhe beach bungalows. Te gjitha jane te pajisura me minibar, ventilator, ajer te kondicionuar, TV, telefon, ibril elektrik per caj/kafe, banjo me dush/vaske etj. Restoranti I vetem ne ishull eshte Restorant Iruara I cili sherben mengjes, drake dhe darke me bufe te hapur me nje perzgjedhje te gjere te kuzhines nderkombetare dhe asaj lokale. Lighthouse Bar eshte nje vebd perfekt per tu shplodhur dhe freskuar gjate dites dhe plot argetim gjate mbremjes. Aktivitetet perfshijne sporte te ndryshme ujore, zhytje dhe snorkeling. Qendra Spa ofron sherbime dhe trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Zhytje scuba/zhytje
  • Volejboll plazhi
  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Sauna
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • kasaforte
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Wi-Fi me pagese
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives