Cabanes Des Anges

Cabanes Des Anges

Adresa: Anse Reunion, La Digue, Seychelles
Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges Cabanes Des Anges
Parametrat e kërkimit:
 • Cabanes Des Anges :

  Kjo bujtine miqesore, me menaxhim familjar ofron, apartamente moderne dhe komode me nje vendododhje te favorshme  ne ishullin La Digue. Te gjitha sherbimet e nevojshme si bankat, dyqanet, restorantet janë afer. Ajo ndodhet 5 minuta larg plazhit Anse Reunion i cili  eshtë i vendosur ne nje kopsht ekzotik tropikal palmash dhe nje shumellojshmeri bimesh ekzotike  duke krijuar nje atmosfer releksuese  e cila komplimenton bukurine natyrore te ishullit. Te gjitha apartamentet (65 m²) jane te pajisura ne menyre  moderne dhe  me  stil elegant Kreolian. Secila perbehet nga  dhoma gjumit (me ajer te kondicionuar dhe ventilator ne tavan)guzhine gatimi , dhomë ndenje, verande te madhe ne pjesen e perparme dhe nje verande ne anen e pasme. Kuzhina eshte e pajisur me frigorifer, sobe gatimi me furre, mikrovale, ibrik elektrik, tost, tenxhere, tigane, komplete kuzhine etj. Bujtinat  Cabanes des Anges perbehen nga nje krevat dopio / dy tek, dush te veçante dhe nje verande me pamje nga kopshti. Nje mini frigorifer eshte ne dispozicion ne dhomat dyshe. Apartamentet dhe dhomat kane sherbim çdo dite, peshqiret dhe carcafet nderrohen çdo 2 dite. Te gjitha jane te pajisura me TV satelitor, telefon, kasaforte, tharese flokesh dhe makine rroje. WiFi eshte ne dispozicion. Bujtina gjithashtu ka nje pishine dhe kabine dushi te perbashket ne kopsht per te gjithe te ftuarit . Te gjitha plazhet e bukura te ishullit La Digue si : Anse Severe, Anse Sourcei d'Argent ose Grande Anse jane lehtësisht te arritshme nga mysafiret e Cabanes des Anges ne kembe ose me biçiklete. Ishulli i La Digue eshte vetem rreth 3x5 km ne madhesi.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 700 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pastrim kimik
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Seychelles