Broadway Hotel

Broadway Hotel

Adresa: Rr."Emin Dyraku"Nr.8 - Tirana
Parametrat e kërkimit:
 • Broadway Hotel :

  I vendosur prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane, Broadway shume prane qendres se Tiranes. Hoteli eshte 1.1 km nga Sheshi Skenderbej dhe 1.2 km nga Teatri Kombetar i Operas dhe Baletit. Aeroporti i Tiranes eshte 14 km larg. Hoteli ofron 20 dhoma, 2 suita. Te gjitha dhomat jane te pajisura me minibar, kasaforte, TV satelitor, internet WiFi, ajer te kondicionuar, ballkon, banjo private me dush, tharese flokesh etj. Hoteli gjithashtu perfshin lavanderi, sherbim ne dhome, park me gjelberim te perjetshem per momente relaksi, etj. Ne restorantin e hotelit mund te shijoni specialitete italiane te pergatitur nga shefat me pervoje. Restoranti ofron nje shumellojshmeri te vererave ne kombinim me kuzhinen e specializuar. Specialitetet jane te shumta nga pasta italiane, mish, peshk, embelsira te ndryshme. Ju gjithashtu mund te shijoni shumellojshmerine e picave te pjekura me furre druri tradicionale. Broadway Hotel ka nje recepsion 24 ore dhe nje lobby bar. Sherbimet e tjera te ofruara perfshijne dhomen e takimit, ruajtjen e valixheve parking etj. Hoteli ofron parkim falas.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 14 km
  • Distance nga qendra: 1,1 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Salle televizori
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Televizion satelitor
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Tirana