Hotel Baron

Hotel Baron

Adresa: Rruga Elbasanit 274, 1003 Tirana, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Baron:

  Hotel dhe Restorant Baron eshte nje biznes familjar i cili vazhdimisht perpiqet per te permbushur deshirat dhe kerkesat e konsumatoreve. Hoteli eshte ne mes te Shqiperise dhe eshte ne nje zone qe karakterizohet nga nje harmoni me natyren, vetem 3 km jashte qendres se Tiranes. I ndertuar ne vitin 1997 duke ruajtur arkitekturen tradicionale shqiptare, Hoteli ka 4 kate dhe ka 20 dhoma te cilat jane te ndara ne kategorite e meposhtme: teke, dyshe dhe dhoma familjare. Restoranti ofron kuzhine tradicionale dhe evropiane, nje kuzhine qe shpreh me se miri artin e te shijuarit. Restoranti ka nje kapacitet prej 130 personash. Cilesi dhe shumellojshmeri e ushqimit, sherbim profesional dhe organizimin e detajuar i cili nuk le asgje per te deshiruar. Ne "Baron" mund te organizohen  ceremoni per festa te ndryshme, ditelindje, etj. Fale pervojes dhe fleksibilitetit, si dhe struktures organizative te stafit, Hoteli  ofron sherbim cilesor dhe  garanton kenaqesi dhe komoditet. Hoteli ve ne dispozicion barin ne kopesht, barin kryesor, restorantin, sallen e konferencave dhe parking te siguruar.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 150 m
  • Distance nga qendra: 3 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Recepsion per makine me qira
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Tirana