Kruja Hotel

Kruja Hotel

Adresa: Mine Peza Str., Tirana, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Kruja Hotel :

  Hotel "Kruja" u themelua ne vitin 1920 nga IsmailKruja. Ne vitin 1991 u restaurua dhefilloi perseri aktivitetin si hotel. Ne vitin 1996 u ngrit nga themeletne te njejtin vend hoteli ekzistues sot. Hotel Kruja ndodhet ne qender teTiranes 300 m nga sheshi "Skenderbej". Ne hotel Kruja do te gjeni mikpritjen shqiptare. Dhomat kane mobilim elegant dhe te kendshem. Siperfaqja ebollshme e dhomes, ngrohtesia e ngjyrave si dhe komoditeti do ta bejneqendrimin tuaj te kenaqshem dhe relaksues. Restoranti sherben mengjesin bufe, neora 07:00 deri 09:00. Sipas deshires, mund te serviret dhe ne kopesht. Dhoma e konferences elegante, mesiperfaqe 50m2 dhe dritare te medha ku nga cdo ane mund te sodisesh qytetin eTiranes. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 18 km
  • Distance nga qendra: 450 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Dyqan suveniresh
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Tirana