Golden City Hotel

Golden City Hotel

Adresa: Rrruga Him Kolli No 45/4, 1001 , Tirane
Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel Golden City Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Golden City Hotel :

  Golden City Hotel eshte I vendosur ne zemer te Tiranes, vetem 300 metra nga sheshi Skenderbeu dhe te gjitha vendet e medha. Ky hotel i dekoruar me shije permban nje bar ne lobi, Wi-Fi dhe parkim falas per te gjithe mysafiret. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, nje TV me ekran te sheshte me kanale kabllore dhe nje mini-bar. Banjo private ka nje dush dhe produkte tualeti falas. Mengjesi sherbehet çdo dite ne dhomen e ngrenies se hotelit. Mysafiret mund te gjejne restorante te shumta vetem disa hapa nga qyteti i Arte. Lagjia e famshme Bllokut ofron jeteen e nates dhe aktiveitete kulturore live mund te arrihen ne 1 km. Brenda nje distance te shkurter ne kembe, mysafiret mund te gjejne qendra te shumta te biznesit, zyra qeveritare, ambasada dhe zonat argetuese. Stacioni hekurudhor mund te gjendet 1 km larg, ndersa Stacioni kryesor i autobusave eshte 900 metra larg. Aeroporti i Tiranes mund te arrihet ne 10 km.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 9 km
  • Aeroporti: 10 km
  • Distance nga qendra: 300 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Sallon bukurie
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • Wi-Fi falas
  • Ngrohje
  • Tavoline pune/shkrimi
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Tirana