Angelina Hotel

Angelina Hotel

Adresa: Canal D’ Amour – Sidari – Corfu – Greece. p.o: 49081
Parametrat e kërkimit:
 • Angelina Hotel:

  Angelina Hotel & Apartments ndodhet në vendpushimin e famshme e Sidari, 200 metra nga deti. Hoteli ofron një restorant tradicional, dy pishina me shtretër dielli falas, dhe dhoma me ajër të kondicionuar e TV satelit. Plazhi Canal D'Amour është 200 metra larg, ndërsa plazhi kryesor i Sidarit është 250 metra nga kompleksi Angelina Hotel & Apartamente. Këtu mysafirët do të gjeni shtretër dielli, cadra dhe sporte te uji. Shumica e dhomave të Angelina kanë pamje nga pishina apo kopshti nga ballkonet e tyre private. Të gjitha kanë banjo private me dush, dhe një kuzhine me frigorifer, thekese dhe cajnik. Restoranti grek i Angelina Hotel shërben mëngjes anglez, snacks ne mesditë, si dhe darkë. Argëtimet live jane në dispozicion në barin kryesor, dhe përfshijne quiz, Karaoke, Bingo, si dhe DJ. Bari gjithashtu ka 2 projektues të mëdha, ku mund te ndiqni dhe te shijoni ngjarjet e fundit sportive.

  Shërbimet:

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • kondicioneri ne dhome me pagese shtese
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz