Splendid Conference & Spa Resort 5*

Splendid Conference & Spa Resort 5*

Adresa: Montenegro Stars Hotel Group Splendid Conference & SPA Resort 85315 Becici Montenegro
Becici
Parametrat e kërkimit:
 • Splendid Conference & Spa Resort 5*:

  Splendid Resort eshte nje resort luksoz i vendpsur ne Becici rreth 5 min larg nga qyteti i vjeter dhe 30 min larg nga aeroporti i Tivatit. Hoteli ofron 322 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode is dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Ne hotel ju do te gjeni pishine te jashtme, pishine te brendshme, kopesht, qender spaje, sauna, qender fitnesi, hamam, dhome per masazh si dhe ju do te keni mundesi te relaksoheni ne plazhin privat te hotelit. Per femijet hoteli ofron nje kendlojerash dhe nje miniclun ne te cilin ata mund te luajne dhe argetohen. Baret dhe restorantet: Boussola Restaurant eshte restoranti kryesor i hotelit i cili ka kapacitet prej 550-600 persona dhe sherben vaktet kryesore  duke ju servirur gatime te kuzhines mesdhetare dhe asaj nderkombetare. Promenda restaurant ka kapacitet prej 150 personash dhe servir gatime te kuzhine se lindjes se larget  kryesisht gatime te kuzhines japoneze. Terreza sul Mare  eshte i hapur nga  ora 12.00-22.00, ka nje kapacitet prej  84 personash dhe sherben gatime te kuzhines mesdhetare dhe asaj nderkombetare. Bracera pool bar eshte ne dispozicionin tuaj nga ora 08.00-23.00 dhe ka kapacitet per 150-200 persona si dhe sherben ushqime te lehta dhe te shpejta si dhe pije te ndryshme. Ensenada beach bar ofron pije te ndryshme si alkolike,  joalkolike, vendase dhe te importit si dhe kokteile shumengjyrshe. Lobby bar ofron pije te ndryshme  kryesisht kafe dhe caj si dhe ushqime te lehta dhe te shpejta. Conference bar ndodhet ne mjediset prane salles se conferences dhe eshte nje vend I qete ne te cilin ju mund te shijoni nje kafe pas pune ne pamjet e mrekullueshme qe ofron gjiri I Becicit  te shoqeruara me muzike live.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Barke Kajak me qira
  • Goditje me Hark
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Kazino
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Live Music
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Shapka

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Becici
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Budva