Avala Resort & Villas

Avala Resort & Villas

Parametrat e kërkimit:
 • Avala Resort & Villas:

  Avala Resort & Villas ndodhen prane qendres se qytetit te vjeter te Budves dhe vetem 2 min larg nga  deti I Adriatik. Hoteli ofron 303 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.  Ne hotel ju do te gjeni pishine te jashtme, pishine te brendshme, qender spaje, fitnesi, hamam, dhome per masazh etj. Gjithashtu hoteli organizon ture dhe aktivitete te ndryshme ne te cilat ju mund te vizitoni ho vetem  pjeset me te bukura te qytetit por dhe qytetet perreth. Baret  dhe restorantet: Restoranti kryesor servir gatime te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare. Ala carte restaurant sherben gatime nga kuzhina tradicionale si dhe produktet e peshkut. Snack bar sherben ushqime te lehta dhe te shpejta si pizza, sandwiches etj te shoqeruara me pije te ndryshme. Pool bar ndodhet ne ambientet prane pishines dhe ofron nje variete pijesh dhe kokteilesh te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 50 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Kazino
  • Qender Fitnesi
  • Live Music
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Budva