Kangaroo Hotel & Restaurant

Kangaroo Hotel & Restaurant

Adresa: Jadranski Put bb, 85310 Budva, Montenegro
Parametrat e kërkimit:
 • Kangaroo Hotel & Restaurant:

  Kangaroo hotel ndodhet prane qytetit te vjeter te Budves, vetem pak metra larg plazhit duke ofruar nje mjedis te qete dhe atraktiv. Hoteli ofron 32 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe  te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Gjithashtu ju do te keni mundesine te zhvilloni ture te ndryshme ne te cilat ju mund te vizitoni qytetet perreth si dhe evente te ndryshme festive. Baret dhe restorantet: Ne restorantin e hotelit do te gjeni gatime te kuzhines vendase dhe asaj  mesdhetare te servirura ne bufe te hapur. Gjithashtu hoteli ofron dhe nje restorant a la carte  si dhe nje bar ne te cilin  mund te shijoni nje shumellojshmeri pijesh dhe kokteilesh.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 200 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Sallon bukurie
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Sherbim Mjekesor

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Budva