Apartments Butua

Apartments Butua

Parametrat e kërkimit:
 • Apartments Butua:

  Apartaments Butua ndodhen ne pjesen me te bukur te Budves, 2 min larg nga plazhi kryesor dhe nga qyteti i vjeter, 35 min larg nga qyteti i Tivatit dhe Kotorrit. Apartamentet jane te vendosur ne pjesen me te qete te qytetit dhe ju ofron mundesine te vizitoni qendrat historike, natyrore dhe kulturore te Budves. Ju do te gjeni nje biblioteke. Prane apartamenteve do te gjeni nje market , nje restorant  dhe nje café bar.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 150 m
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 400 m

  Plazhe:

  • Plazh publik

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • Telefon
  • banje/tualet
  • tharese flokesh
  • Televizion satelitor
  • Ballkoni
  • Frigorifer
  • Kuzhine

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Pershkrim I objektit:

  • Lavanderi
  • Sherbim 24 ore ne recepsion
  • Parking
  • Wi-Fi pa pagese
  • Kopsht
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome Standarte

   Akomodim me mengjes
   327,32 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome treshe

   Akomodim me mengjes
   392,70 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament Comfort

   Akomodim me mengjes
   523,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament Lux

   Akomodim me mengjes
   647,99 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Budva