Iberostar Bellevue

Iberostar Bellevue

Adresa: Becici,Budva 85310
Femjet deri ne moshen 15 vjecare
Iberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar BellevueIberostar Bellevue
Parametrat e kërkimit:
 • Iberostar Bellevue:

   

  Hotel Iberostar ndodhet 5 min larg nga qyteti I Budves prane plazhit Becici ne nje mjedis te qete dhe te kendshem. Hoteli ofron ne total 578 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne si dhe te pershtatura per cifte dhe familjare.  Gjithashtu ju do te gjeni pishine te jashtme, kopesht , qender fitnesi, spa  dhe sauna ne te cilat mund te beni trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren tuaj. Nuk do te mbeten pas dhe aktivitetete sportive ku ju mund te luani tenis, bilardo si dhe sportet e ujit . Per femijet hoteli ofron nje pishine dhe nje miniclub ne te cilin ata mund luajne dhe argetohen.  Gjate darkes  pushuesit do te kene mundesi te argetohen ne festat e ndryshme qe zhvillohen  ne ambientet e jashteme te hotelit ne plazh ose ne pishine.

  Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive. Ne restorantin kryesor te hotelit ju do keni mundesi te shijoni gatime nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare te cilat serviren ne bufe te hapur. Pizzeria ofron pije ushqime te lehta dhe te shpejta vecanerisht pizza.Pool bar ndodhet ne ambientet prane pishines dhe ofron nje variete pijesh  dhe kokteilesh. Beach bar ndodhet ne plazhin e hotelit dhe ofron per ju pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit. Piano bar eshte vendi ideal per te shijuar pije te ndryshme shoqeruar me muzike live. Lobby bar eshte ne dispozicionin tuaj nga ora 09.00-19.00 dhe ju ofron nje shumellojshmeri pijesh dhe kokteilesh.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 20 km
  • Portet: 3 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 3 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Femjet deri ne moshen 15 vjecare
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   939,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   985,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.155,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.124,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Budva