Kappa Luxury Villas and Suites

Kappa Luxury Villas and Suites

Adresa: Paliouri, Paliouri, Halkidiki, 63085
Kappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and SuitesKappa Luxury Villas and Suites
Parametrat e kërkimit:
 • Kappa Luxury Villas and Suites:

  Kappa luxury villas & suites jane te vendosura ne fshatin turistik te Paliourit rreth 2 min larg nga plazhi I ishullit dhe 2 ire e 30 min nga aeroporti i Selanikut. Ne total jane 3 vila te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe elegante. Vilat kane te gjitha pamje te mrekullueshme te detit Egje dhe jane te vendosura ne nje mjedis te mrekullueshem natyror rrethuar nga kopeshtet e gjelbra. Gjithashtu ju do te gjeni  pishine te jashtme, kopesht, tarrace , kendlojerash per femije si dhe do te keni mundesi te clodheni ne plazhin e hotelit. Prane vilave ju do te gjeni nje restorant qe sherben gatime te kuzhines tradicionale greke.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • Telefon
  • banje/tualet
  • tharese flokesh
  • Televizion satelitor
  • Ballkoni
  • kasaforte
  • Frigorifer
  • Mini frigorifer ne dhome

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Pershkrim I objektit:

  • Sherbim 24 ore ne recepsion
  • Pishine femijesh
  • Pishine e jashtme
  • Kopsht
  • Fushe loje per femije
  • Shezlongje dhe cadra ne pishine
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki