Delphin Deluxe Resort

Delphin Deluxe Resort

Adresa: Alara Tourism Center Karaburun Okurcalar, 07417 Okurcalar, Turkey
Okurcalar
Parametrat e kërkimit:
 • Delphin Deluxe Resort:

  Delphin Deluxe eshte nje hotel shume luksoz  i  ndertuar ne vitin 2001 dhe i rinovuar ne vitin 2005, ne mes te palmave dhe gjelberimit vetem disa metra larg detit Mesdhe dhe malit Taurus i rrethuar nga lulet shumengjyreshe. Pushimet tuaja ne kete resort do  te jene te  paharruara si per te rriturit  dhe femijet. Hoteli sugjerohet dhe per ciftet qe duan te kalojne muaj mjalti me programe dhe surpriza te vecante te pregatitura posacerisht per to.  Hoteli perbehet nga ndertesa kryesore , me nje siperfaqe prej  50000 m2, me arkitekture sa moderne edhe klasike, i rehatshem per te gjitha moshat, ka 416 dhoma ne total dhe 832 shtreter. Ju mund te zbaviteni qe nga oret e para te mengjesit deri ne mbremje me ne kete hotel, duke ju vene ne sherbimin tuaj 1 pishine kryesore, nje pishine relax, nje pishine te brendshme, pishine per femije te brendshme dhe te jashtme, 2 rreshqitese, shezlongje pergjate pishines dhe ne breg te detit, terrenet sportive me kushte bashkohore per te luajtur lojrat tuaja te preferuara  , animacione te ndryshme, lojra ne pishine, show, muzik live, kinemaja  nuk do te mungojne gjate qendrimit ne kete hotel . Qendra e fitnesit , saunat ,jakuzzit , Spa-ja do ju japin clodhje dhe kenaqesi si dhe trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj.  Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 416 dhoma luksoze dhe te arreduara me shume shije dhe komode. Dhomat jane te ndara ne dhoma dyshe , treshe dhe familjare  me pamje nga kopeshti dhe nga  deti. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin Ultra all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion.  Ketu do te keni mundesi zgjedhje per ushimin tuaj te preferuar. Restoranti  kryesor me kapacitet 1000 persona, 450 persona ne ambjentet e brendshme dhe 550 ne ambjentet e jashtme ofron vaktet kryesore dhe te ndermjetme ne bufe te hapur sipas guzhines turke dhe asaj mesdhetare.  Restoranti  Ottoman a la carte - sherben darken ne ambjent te hapur sipas  kuzhine vendase turke me kapacitet 50 persona. China House a la carte - sherben darken ne ambjent te hapur sipas  kuzhines  kineze me kapacitet 25 persona. Dolce vita restorant- sherben gatime nga  prodhime te kuzhines italiane me kapacitet 25 persona. Margarita restorant – sherben gatime me prodhime te kuzhines meksikane. Blu fish restorant – sherben gatime  me baze peshku dhe  prodhime deti.  Le parizien restorant a la carte – sherben gatime speciale nga  kuzhina  franceze.  Lobby bar, orient café, vitamin bar, Bar ne pishine dhe ne plazh, Snack bar, Becks bar , Secret garde, bar ne disko dhe cigar bar- ofrojne nje shumllojshmeri zgjedhjesh ne pije sic jane ato te importit dhe vendase , pijet  e ngrohta te ftohta , alkoolike dhe jooalkolike , akullore & embelsira , kokteile  shumengjyreshe me shije te ndryshme  ne diskoteke nen ritmet e muzikes se luajtur nga Dj profesionist .  

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 91 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 35 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Okurcalar
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standard land view

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Standarte pamje pjeserisht nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome familjare

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Alania