Avra Beach Hotel

Avra Beach Hotel

Adresa: Nidri Lefkadas, 31084 Lefkada, GREECE
Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel Avra Beach Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Avra Beach Hotel :

  Avra Beach Hotel eshte nje hotel i ri, i ndodhur ne ishullin Lefkada shume prane Nidrit, qendra e fshatit Nidri ndodhet vetem 300 m larg, Aktion airport ndodhet 35 min nga  hoteli  hoteli  ve  ne  dispozicionin tuaj 50 dhoma total. Prane hotelit ju do te gjeni dhe disa qendra tregtare, minimarket, bare dhe restorante. Taverna eshte vendi qe hoteli ofron per te shjuar kuzhinen greke, gatimet e detit ne nje cilesi te larte, perves saj ju mund te gjeni dhe nje bar kryesor ku pervec pijeve freskuese, alkoolike, joalkoolike vendase dhe te importit. 

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 45 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 300 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Lundrim
  • Barke Kajak me qira
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Recepsion per makine me qira
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lefkada