Ipsos Beach Hotel

Ipsos Beach Hotel

Adresa: corfu 490 83, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Ipsos Beach Hotel:

  Ipsos Beach Hotel ndodhet midis kopshteve me limona, ullinj dhe ortokalleve, ne jug lindje te Korfuzit. Fshati Ipsos  eshte oaz i vogel  kenaqesie per te kaluar pushime te paharruara duke formuar kontraste ngjyrash me detin e tij blu te thelle , bimesine e tij  te denduar me peme  ulliri, palma ,rrushi etj. Ipsos eshte nje fshat i vogel me bukuri natyrore i vendosur ne pjesen  veriore  te qendres se Korfuzit  i rrethuar me kopeshtet e tij me  portokalle, limona  dhe ullinje. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 63 dhoma moderne dhe elegante ( 48 dhoma dyshe dhe 9 apartamente). Ne hotel ndodhet restoranti  i njohur per recetat e tij, ku te ftuarit mund te  shijojne ushqimin e tyre te preferuar. Hoteli ofron  sherbim Half Board (mengjesin dhe darken ). Te ftuarit mund te kalojne momente relaksi dhe kenaqesie prane pishines dhe barit te saj duke shijuar pijet e tyre  dhe soditur panoramen e bukur qe ku ishull e ofron me shume bujari .

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 15 km
  • Portet: 13 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • kondicioneri ne dhome me pagese shtese
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz