Ponti Beach Hotel

Ponti Beach Hotel

Adresa: Ponti Vasiliki, Vasilikí, 31082, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Ponti Beach Hotel:

  Të hotel Ponti Beach eshte i vendosur mbi nje koder te gjelber ne Vasiliki, Lefkada, 39 km larg nga kryeqyteti i ishullit me një pamje të plazhit mahnitës të Vasilikise. Hotel Ponti Beach eshte ndertuar ne vitin 1988 dhe eshte rinovuar në vitin 2009. Nese ju pëlqejne plazhet piktoreske dhe peizazhet, atëherë, hoteli Ponti Beach është zgjedhja ideale për qëndrimin tuaj me të gjitha komoditetet. Ponti Beach ka një pishinë të madhe noti mbi nje kodër të gjelbër me pamje nga fshati i bukur, Vasiliki. Hotel Ponti Beach ka 63 dhoma. Të gjitha dhomat karakterizohen për gjerësinë e tyre, komfortin dhe pastërtine së tyre. Shtatë nga dhomat jane teke. Pesëdhjetë e gjashtë janë dhoma dyshe dhe mund të shndërrohen në dhoma treshe me një krevat shtesë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo en suite me dush, telefon me dalje direkte, TV, ajer te kondicionuar dhe një frigorifer. Hoteli ka një kasaforte për sigurinë e gjërave tuaja të vlefshme. Për më tepër, ka një parking të rehatshme për klientët tanë dhe për fëmijët e vegjël ka një shesh lojrash. Mos humbisni rastin për të vizituar restorantin e hotelit. Atje, ju do të keni mundësi të shijoni kuzhinën greke tradicionale dhe të gjitha shijet lokale. Të gjitha pjatat përgatiten me përbërës të pastër. Vakti juaj mund të shoqërohet me një shumëllojshmëri të gjerë të verërave të kuqe, të bardha apo pije të lehta. Në bar ju mund të provoni kokteje fantastike, kafe & pije alkolike.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 54 km
  • Distance nga deti: 50 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lefkada