Side Crown Serenity

Side Crown Serenity

Adresa: Evrenseki Köyü Yolu, 07000 EVRENSEKI, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Side Crown Serenity:

  I lokalizuar ne  Sides vetem 50 min larg nga aeroproti i Antalias, 10 min larg  nga qyteti antik Sides dhe vetem disa metra larg nga plazhi i tij privat  qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Hoteli ka nje siperfaqe prej  18.000 m2 dhe zoteron nje kapacitet prej 236 dhomash te arredura me nje menyre elegante dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te kaluar pushime sa me clodhese. Dhomat jane te ndara ne : 194 dhoma standarte(32m2) dhe 42 dhoma familjare(44 m2). Ne dispozicion te pushuesve jane : pishine e brendeshme , pishina e jashtme, pishina per femije ,4 rreshqitese dhe akuapark. Aktivitete sportive ne fusha te posacme profesionale , sportet e ujit, qendrat fitnesi, sauna , banjo turke dhe spa-ja ofrojne  trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Femijet gjithashtu kane ne dispozicion miniclub, kend lojrash, animacione ne det dhe ne pishine, muzike live etj. Baret dhe restorantet : Hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben gatime dhe pije pergjat gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion duke ju servir gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Restoranti kryesor- hapet  nga ora 07.00-21.30 dhe sherben vaktet kryesore te gatimit ne bufe te hapur me mundesi perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. 4 restoante a la carta do ju servirin darken tuaj ne ambjente luksoze dhe mjaft komode. Otoman a la carte restorant – hapet nga ora 19.00-21.30 dhe sherben gatime speciale nga guzhina turke. Italian a la carte restorant- hapet nga ora 19.00-21.30 dhe sherben gatimet me te mira nga guzhina italiane. Fish a la carte restorant – hapet nga ora 19.00-21.30 dhe sherben gatime me baze peshku dhe prodhime deti. Meksikan a la carte restorant – sherben gatime speciale nga guzhina meksikane.  Loby bar, pool bar , beach barsherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkoolike dhe joalkoolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 60 km
  • Distance nga deti: 500 m
  • Distance nga qendra: 12 km

  Aktivitetet:

  • Club disko
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 362,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 049,59 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side