Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

Adresa: Karousades,49081,Korfuz,Greece
Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)
Parametrat e kërkimit:
 • Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda):

  Hoteli ndodhet ne gjirine e qete te  Rodas, ne veri lindje te Korfuzit. Eshte nje resort mjaft luksoz qe  ofron nje cilesi te larte sherbimi. Eshte vend ideal per familjet dhe femijet e tyre. Bregdeti ketu eshte i sheshte dhe me rere te bardhe duke bere kontrastin me kaltersine e thelle te detit Jon.  Resorti ka nje siperfaqe prej 101.000 m2, eshte i gjelberuar rrethuar me parqe, lule shumengjyreshe, palma, peme ulliri, pishina etj.  Hoteli ofron nje game te gjere aktivitetesh per te rritur dhe femije duke mos e ndjere ne asnje moment monotonine e perditeshme. Mundesi te pafundme aktivitetesh dhe zgjedhjesh ofrohen ne kete resort, duke u derfryer me muziken live, duke luajtur sportin tuaj te preferuar, duke bere shetitje me varke per te eksploruar ishullin etj. Hoteli ve ne dispozicon te pushuesve 499 dhoma luksoze dhe me hapesire  te medha. Baret dhe Restorantet: Mitsis Roda eshte nje hotel All inclusive dhe ofron te gjitha llojet e gatimeve si  ato tradicionale dhe ato internacionale me te njohurat.  Restoranti Kryesor i hotelit - Sherben mengjesin, dreken dhe darken ne bufe te hapur. Restorantet Me menu A la carta - Ketu sherbehet guzhina kineze, italiane, greke dhe franceze. Kjo zakonisht sherbehet ne tarracen e hotelit dhe duke soditur pamjen e mrekullueshme te ishullit te bukur te Korfuzit. Baret jane: bar ne plazh, bar ne pishine, bari kryesor, bar ne amfiteater. Sherbehen te gjitha llojet e pijeve si ato te ngohta, te ftohta, kokteile te ndryshme, alkolike dhe jo alkolike.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 36 km
  • Portet: 36 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • Shapka
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superiore me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.557,36 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga deti
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Superiore
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte me pagese extra euro ne nate: 4
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Krevat matrimonial ose dy kevat tek dhe nje divan qe hapet
   • Divan
  • Dhome familjare Me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.648,08 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Me pamje nga kopeshti
   Dhome familjare Me pamje nga kopeshtiDhome familjare Me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Familjare superiore
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte me pagese extra euro ne nate: 4
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Shtreter: Dhjoma eshte e ndare ne mes me dere dhe ofon dy ambjente . Krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe ambjen ndenjeje me divan qe hapet dhe akomodohen dy persona.
   • Divan
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz