Porto Carras - Meliton Beach

Porto Carras - Meliton Beach

Adresa: SITHONIA, 63081, HALIKIDIKI, GREECE
Parametrat e kërkimit:
 • Porto Carras - Meliton Beach:

  Ky hotel eshte i lokalizuar ne nje peisazh te mrekullueshem te gjelber ne Sithonia, ”Mes Tre Gishtave“ qe formojne gadishullin Halkidiki. E vendosur si nje perle ne 1,7 hektare, eshte nje parajse natyrore, me gjelberimin e pyjeve, me ujrat e kristalta te detit dhe reren e arte. Me nje arkitekture te vecante, ne formen e nje anije, i rinovuar ne vitin 2003, Meliton fron 480 dhoma, duke perfshire 93 junior suite dhe 64 suita. Hoteli ka fituar cmimin Celesi jeshil  per sa i perket pastertise dhe mirembajtjes se ambjentit.  Ofron lloje te ndryshme dhomash duke permbushur kerkesat e pushueve. Ky resort eshte nje bote me vete qe mbetet per tu zbuluar nga pushuesit e shumte. Ketu do te gjeni nje game te gjere aktivitetesh qe jane te vena ne dispozicionin tuaj si: Golf, kazino, ju mund praktikoni sportet e ujit te eksploroni boten nenujore,  mund te relaksoheni ne shezlonget prane pishinave gjigante  dhe detit qe ofron nje panorame te mrekullueshme, mund te kujdeseni per lekuren dhe trupin tuaj ne ne qendren e fitnesit, saunave dhe spa-ve.  Programe animacioni, muzik live, argetimi dhe relaksi nuk mungojne ne asnje moment. Meliton ve ne dispozicionin tuaj 480 dhoma, duke perfshire 93 junior suite dhe 64 suita. Dhomat jane luksoze dhe te arreduara ne menyre elegante . Baret dhe restorantet: Meliton i kushton nje rendesi te vecante ushqimit dhe pijeve qe ve ne dispozicionin tuaj. Athos restorant –operon me sherbim mengjes dhe darke dhe keto i servire ne veranden e hotelit duke shijuar pamjen dhe natyren e mrekullueshme te ketij vendi fantastik. Restorant News Cafe – sherben gatime te ndryshme greke dhe pjata nderkombetare te ndryshme. Keto shoqerohen me pije te ndryshme sit e ngrohta te ftohta, alkolike dhe jo alkolike, freskuese etj. Cristal restorant – ky restorant ndodhet ne breg te detit dhe  sherben mengjesin dhe darken me guzhine tradicionale greke. Ky restorant i sherben suitave dhe residencave. Pefko restorant – sherben ushqime te shpejta ne breg te detit. Wet bar – ofron kokteile dhe pije te fresketa prane pishines.  Beach bar – operon per nje periudhe te caktuar gjate sezonit dhe ofron pije te ngohta, freskuese, alkolike dhe jo alkolike duke permbushur cdo kenaqesi te klientit.  Night Club – ofron pije dhe kokteile  pergjate mbremjes me muzike te larte ne sfond.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 110 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Sallon bukurie
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Shesh per te luajtur femijet
  • Wi-Fi me pagese

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • Shapka

  Shënime

  • Porto Carras - Meliton Beach

    

   Porto Carras - Meliton Beach rinovuar totalisht ne vitin 2003.

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki