Porto Carras - Sithonia Beach

Porto Carras - Sithonia Beach

Adresa: Sithonia, 63081, Halkidiki, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Porto Carras - Sithonia Beach:

  Nje resort luksoz i vendosur ne mes te tre gishtave qe formojne ishullin e Halkidikise. Porto Carres Sithonia eshte nje kompleks gjigand  i vendosur ne mes te kopeshteve me palma dhe pisha shume prane detit me rere te bardhe qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Hoteli ka nje siperfaqe 1763 hektare  eshte  i ndertuar prane detit dhe i rinovuar ne vitin 2010. Ky hotel i ofron gjithe klienteve te tij eksperiencen e pushimeve te rehatshme ne nje mjedis teresisht te rinovuar dhe funksional, estetik dhe cilesor. Hoteli ka fituar cmimin Celesi jeshil per sa i perket pastertise dhe mirembajtjes se ambjentit.  Ofron lloje te ndryshme dhomash duke permbushur kerkesat e pushueve. Ky resort eshte nje bote me vete qe mbetet per tu zbuluar nga pushuesit e shumte. Ketu do te gjeni nje game te gjere aktivitetesh qe jane te vena ne dispozicionin tuaj si: Golf, kazino, ju mund praktikoni sportet e ujit te eksploroni boten nenujore koralore,  mund te relaksoheni ne shezlongjet prane pishinave gjigante  dhe detit qe ofron nje panorame te mrekullueshme, mund te kujdeseni per lekuren dhe trupin tuaj ne ne qendren e fitnesit, saunave  dhe spa-ve. Hoteli ve ne dispozicion 477 dhoma ne total  shume luksoze dhe elegante. Dhomat ndahen ne suita, delux, dhoma familjere, grand suita sithonia etj. Baret dhe Restorantet – Hoteli operon me sherbimin all inclusive per sa i perket ushqimit pijeve dhe faciliteteve. Ketu do te gjeni 4 restorante dhe 4 bare qe ofron mundesi te ndryshme gatimesh dhe pijesh.  Mediterrano restorant – sherben mengjesin, dreken darken per te gjithe te ftuarit.  Ketu serviret menu mesdhetare. Restorant  Dhoma e bardhe – eshte nje restorant elegant a la carta per raste te vecanta si ditelindje, martesa, raste te ndryshme.  Pergola restorant – eshte restorant qe sherben ushqime te shpejta si pica, pite, sanduic me vete sherbim. Veranda Casino a la carte - sherben vaktet tuaja dhe me guzhine mesdhetare. Purple Bar -  sherben ushqime te shpejta dhe pije te ndryshme. Wet bar – ofron kokteile dhe pije te fresketa prane pishines. Beach bar – operon per nje periudhe te caktuar gjate sezonit dhe ofron pije te ngohta, freskuese, alkolike dhe jo alkolike duke permbushur cdo kenaqesi te klientit.  Night Club – ofron pije dhe kokteile  pergjate mbremjes me muzike te larte ne sfond.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive Premium

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 110 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Recepsion per makine me qira
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi me pagese
  • Shapka

  Shënime

  • Porto Carras Sithonia Beach

   Porto Carras Sithonia Beach eshte rinovuar totalish ne vitin 2010.

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superiore me pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 716,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Superiore me pamje pjeserisht nga deti
   Dhome dyshe Superiore me pamje pjeserisht nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe me pamje pjeserisht nga deti
   • Ballkoni
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 26 m2
   • Divan
  • Dhome dyshe Superior me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 890,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Superior me pamje nga deti
   Dhome dyshe Superior me pamje nga detiDhome dyshe Superior me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe me pamje nga deti
   • Ballkoni
   • Kasaforte dhome
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 26 m2
   • Divan
  • Dhome dyshe Superiore me pamje nga fusha golfit

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 610,28 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga fusha golfit
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga fusha golfitDhome dyshe Superiore me pamje nga fusha golfit

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe me pamje nga golfi
   • Ballkoni
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 26 m2
   • Divan
  • Suite Superiore me pamje nga fusha golfit

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 925,72 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Suite Superiore me pamje nga fusha golfit
   Suite Superiore me pamje nga fusha golfit Suite Superiore me pamje nga fusha golfit

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Suite Deluxe
   • Ballkoni
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Ka nje dhome gjumi me krevat matrimonial dhe nje dhome ndejeje me divan
   • Siperfaqja e dhomes: 63 m2
   • Divan
  • Dhome familjare Superiore me pamje nga fusha golfit

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 404,08 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Superiore me pamje nga fusha golfit
   Dhome familjare Superiore me pamje nga fusha golfitDhome familjare Superiore me pamje nga fusha golfit

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Suite Familjare Privilidge me pamje nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Ka dy dhoma gjumi me krevat matrimonial ose me krevat tek dhe nje dhoma ndejeje me divan
   • Siperfaqja e dhomes: 126 m2
  • Suite familjare me 2 dhoma gjumi me pamje gna deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   4 165,56 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite junior me pamje nga fusha golfit

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 958,04 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite junior me pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 101,68 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki