Crystal Aura Beach Resort & Spa

Crystal Aura Beach Resort & Spa

Adresa: Ataturk Cad. Kemer, 07980 Kemer, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Crystal Aura Beach Resort & Spa:

  Hotel Crystal Aura Beach ka nje vendodhje fantastike disa kilometra larg aeroportit te Antalias dhe qendres se Kemerit. Hoteli ka fituar cmimin “Flamuri Blu” persa I perket pastertise se detit, pishinave etj. Qendra e Kemerit eshte vetem 5 min larg nga hoteli. Ketu do te gjeni nje standart te larte cilesie dhe sherbimi dhe operon me me sherbimin Ultra all inclusive. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi si: duke ju ofruar qender te specializuar Spa, Sauna , Masazhe etj me nje sherbim te pakarahasueshme cilesie, terrene sportive ne plazh dhe ne fusha prefesionioste , kurse te ndryshme per  sportet e ndryshme dhe sportet e ujit, animacione pergjate gjithe dites, muzike live , disco bare dhe restorantet te gjitha ne sherbimin tuaj per te kaluar momente clodhje dhe relaksi etj, shezlongje pergjate pishinave dhe ne breg te detit duke u qetesuar dhe shijuar pamjen e mrekullueshmqe kjo zone ofron qe laget nga ujrat e kristalta te detit Egje. Hoteli  disponon ne total 333 dhoma, 145 dhoma standarte , 188 dhoma familjare dhe Suita.  Te gjitha dhomat jane te arreduara me kushte cilesore mjaft moderne ,elegante dhe me shume stil duke jua bere pushimet tuaja akoma dhe me te bukura dhe clodhese. Baret dhe Restorantet : Duke qene se hoteli operon me sherbimin Ultra all inclusive nje vemendje te vecante I eshte kushtuar i eshte kushtuar dhe guzhines &  pijeve  me shefat me te mire te guzhines ne vend.  Caretta restorant – hapet nga ora 07.00-10.00 sherben mengjesin ne bufe te hapur   , mengjesin e vone ,snack bar  ne dreke , darka sherbehet nga ora 19.00-21.30 me gatime tradicionale turke. Italian A la carte restorant – sherben darka me  ushqim tradicionale italian me pizza dhe spageti. Restoranti eshte me extra pagese dhe me rezervim.  Restoranti a la carte me prodhime deti – Hapet e oren 19.00-21.30 sherbehet darka me baze peshku dhe prodhime detit .   Restorant a la carte – hapetne oren 23.00- 24.00 dhe servir supat me te mira per te gjitha te apasionuarit mbas tyre. Baret  Lobby Bar, Bazaar Bar, Disko, Vitamin Bar -ku mund te shijoni pije alkolike dhe jo-alkolike, akullore dhe embelsira e ndryshme nen ritmet e ndryshme te muzikes qe ju shoqeron ne sfond ne ditet e nxehta te veres.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 60 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 600 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Librari

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte Krevate Marinari

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.713,96 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.481,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Me krevat marinari

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.942,51 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer