Possidi Paradise

Possidi Paradise

Adresa: Possidi Beach
Parametrat e kërkimit:
 • Possidi Paradise:

  Possidi Paradise ne  buze te detit ofron nje vend te mrekullueshem ku pishat takojne reren e arte ne gadishullin Kasandra ne Halkidiki. Hoteli ofron nje standart te larte cilesie, sherbimi dhe arredimi. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi duke u clodhur ne shezloget e vena ne dispozicon per te gjithe pushuesit prane pishines dhe ne breg te detit  me rere te arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit Egje, mund te praktikoni sportet e ujit, zhytje, lundrime. Gjithashtu mund te kujdeseni per trupin dhe lekuren tuaj ne qendrat e fitnesit dhe spave, saunava, hamam etj.  Hoteli ve ne dispozicion dhe nje librari te madhe per te rriturit dhe femijet  per te lexuar librat tuaj te preferuar dhe duke shijuar panoramen e mrekullueshme te natyres perrreth.  Hoteli ve ne dispozocion  ne total 110 dhoma te arreduara ne menyre elegante dhe moderne. Baret dhe restorantet: Hoteli nje rendesi te vecante i kushton ushqimit  dhe  pijeve te ndryshme. Ketu do te gjeni ushqime shume te shijshme dhe cilesore. Restoranti kryesor – servir te gjitha vaktet ne bufe te hapur si mengjesin ,dreken  dhe darken. Baret ne pishine dhe ne det - sherbejne te gjitha llojet e pijeve te ngrohta dhe te ftohta, alkolike dhe joalkolike, kokteile, akullore etj.

   

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 110 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Sauna
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Taverne
  • Wi-Fi falas
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki