Armas Labada Beach (Ex Asdem Labada Hotel)

Armas Labada Beach (Ex Asdem Labada Hotel)

Adresa: Merkez Mah.Deniz Cad. No: 14 Camyuva, Camyuva, 07980 Kemer, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Armas Labada Beach (Ex Asdem Labada Hotel):

  Asdem Beach Labada eshte nje hotel qe ofron nje standart te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e tij. Hoteli eshte  ndertuar në vitin 1999 dhe rinovuar në vitin 2008, shtrihet në një siperfaqe prej 36.000 m², buze deti  me rere dhe guralec qe larget nga ujrat e kristalta te deti mesdhe. Qendra e Kemerit dhe airoporti i Antalias ndodhen vetem disa km larg tij. Eshte nje vend ideal per per te kaluar pushime te paharruara per te rinjte dhe familjaret. Hoteli ofron kushte moderne dhe eshte i arreduar ne menyre luksoze duke ju ofruar mundesi te ndryshme argetimi si: terrrene sportive per te luajtuar sportet tuaja te preferuara, qender fitnesi, sauna, spa, masazhe per tu relaksuar dhe kujdesur per trupin dhe lekuren tuaj, anmaniocne te ndryshme gjate gjithe dites dhe nates, muzike live, show dhe spektakle te ndryshme etj. Gjithashtu ju mund te clodheni ne shezlongjet e vena ne dispizionin tuaj prane pishinave dhe ne breg te detit duke shijuar panoramen e mrekullueshme qe kjo zone ofron. Nje vemendje te vecante ketu ju kushtohet dhe femijeve duke ju ofruar atyre mundesi te pafundme argetimi  si animacione , show etj. Hoteli disponon 2 pishina te brendeshme dhe 3 pishina te jashtme. Hoteli perbehet nga 2 ndertesa kryesore dhe ka  rreth 389 dhoma ne total, 290 dhoma standarte, 12 dhoma deluxe, 1 dhome per persona me aftesi te kufizuar, 37 dhoma connection, 34 junior suita, 11 dhoma family suite, dhe 2 suite. Te gjitha dhomat jane shume moderne dhe te arreduara ne menyre elegante. Baret dhe Restorantet: Nje vemendje te vecante ky hotel i ka kushtuar dhe gastronomise se tij duke ofruar nje shumlllojshmeri gatimesh dhe guzhinash. Restoranti kryesor Ambrosia- sherben mengjesin ,dreken dhe darken ne bufe te hapur sipas guzhines turke dhe asaj internacionale. Restorantet a la carta (me pagese)- ushqimi kryesisht  sherbehet ne ambjente si tarraca qe  ofrojne pamje te mrekullueshme nga deti ose nga kopeshti. Ketu do te gjeni guzhinen italiane , japoneze ,turke dhe gatimet me baze peshku. Vakana restorant- sherben ushqime te shpejta me prodhime snack . Abeone restorant- servir gatime dhe menu speciale per femije.  Fornank's pasticeri - ketu do te shijoni embelsirat me te mira me shije te ndryshme,Baret jane :Helios Bar ne zonen e pishines, Bakus bar, Calypso bar, Vakana beach bar, Karios beach, Artemis pool bar- ofrojne pije te ngrohta, te ftohta, alkolike dhe jo alkolike , akullore, embelsira dhe kokteile shumengjyreshe. Orfe disko, Helios Disko - ofrojne pije alkolike dhe koktaile te ndryshme nen ritmes e muzikes me Dj dhe muzike te perzgjedhur.


   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 66 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 6 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Jeep Safaris
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   1.128,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   1.323,36 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite junior

   Ultra all inclusive
   1.706,05 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer