Hotel Theoxenia

Hotel Theoxenia

Adresa: 630 75 Ouranoupolis, Chalkidiki - Greece
Hotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel TheoxeniaHotel Theoxenia
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Theoxenia:

  Eshte nje nga vendet me te bukura, e pasur me shume histori dhe arkitekture. Ketu gjendet dhe qendra e  Ortodoksise menastriret e tij te famshme qe gjithmojne intrigojne pushuesit per ti vizituar. Hoteli ndodhet 2 km larg nga Ouranoupoli qe eshte cilesuar si nje nder  vendet  me plazhet  me te bukura ne greqi me ujrat e kristalta te detit Egje. Natyra ketu eshte e mrekullueshme duke formuar kontraste te forta ngyrash rrethuar nga nje bimesi e harlisur me palma dhe peme ulliri, brigjet me rere te arte qe lagen nga kaltersia blu e detit Egje.  Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi duke eksploruar me varke, zhytje, ose duke e vizituar ne kembe  kete vend magjik qe eshte i pasur me bukuri natyrore, kulture dhe histrori.  Hoteli ka 136 dhoma dhe 16 apartamente, të cilat ofrojne pamje panoramike te detit Egje, si dhe pamjet e mrekullueshme të maleve përreth.  Baret dhe restorantet: Hoteli ve ne dispozicion bare dhe restorante te ndryshme per ju dhe femijet tuaj. Recetat ketu jane te gatuara me shume dashuri dhe jane unike ne llojin e tyre. Restoranti kryesor – Sherben vaktet tuaja ne bufe te hapur. Restorant Cabana – Ketu te ftuarit mund te sodisin  te gjithe pamjen e bregdetit. Restoranti sherben menu a la carta mesdhetare.  Bari kryesor ne verande – Ketu sherbehen pije te ndryshme alkolike dhe jo alkolike, kokteile, embelsira dhe akullore nen ritmin e muzikes. Bari ne pishine dhe det – Serviren pije pergjate gjithe dites duke filluar nga ato te ftohtat, te ngrohtat etj

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 120 km
  • Portet: 2 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Largesia nga qendra Historike: 2 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Frigorifer

  Shënime

  • Hotel Theoxenia

   Kalimi nga hoteli ne plazh behet nepermjet nje tuneli.

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki