Sun Gardens Dubrovnik

Sun Gardens Dubrovnik

Adresa: Na Moru 1, 20234 Orašac, Dubrovnik Croatia
Parametrat e kërkimit:
 • Sun Gardens Dubrovnik:

  Vetem 15 min larg nga qyteti i vjeter e Dubrovnikut Radison blue resort eshte nje kombinim i botes moderne me ate antike. Resorti ndodhet pak metra larg nga qendra e qytetit dhe 40 min larg nga aeroporti i Cilipit. Ne dispozicionin tuaj do te jene 408 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode, moderne dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Ne Radison blue ju do te keni mundesi argetimi dhe kenaqesie pa fund, ju do te mund te zhvilloni aktivitete  sportive si futboll, tenis, ngjitje ne mur etj si dhe do te keni mundesi te ndihmoheni nga nje trajner. Gjithashtu ju mund te beni  jet ski safari ne te cilin do te keni mundesine  te vizitoni ishujt perreth. Marco Polo Kid’s Club eshte ne dispozicionin e femijeve tuaj ku ata mund te luajne , argetohen dhe mesojne nen shoqerine e nje stafi te specializuar posacerisht per ta.Baret dhe restorantet: Hoteli ofron gatime nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare te cilat sherbehen ne restorantet e tij. Cilantro restaurant  servir gatime te kuzhines mesdhetare dhe produktet e peshkut si dhe pije te ndryshme gjate darkes. Origano restaurant eshte i hapur gjate darkes, ketu ju do te mund te gjeni ushqime nga kuzhina nderkombetare, embelsira, fruta etj te cilat serviren ne bufe te hapur. Il Giardino restaurant ofron gatime nga kuzhina kroate dhe ajo mesdhetare si dhe produktet e peshkut. Maraska lounge bar eshte vendi idel per nje bisede te kendshme mes miqsh nen shoqerine e nje kokteili dhe ushqimesh te lehta.  La pasta servir ushqime nga kuzhina italiane si lasagna, pizza dhe sigurisht lloje te ndryshme pastash. The butcher sherben produktet e mishit te gatuara ne zgare te cilat mund ti shoqeroni me pije te ndryshme si vendase dhe te importit. La patisserie sherben embelsira te ndryshme si biskota, torta, akullore etj. Ginja lounge & club bar eshte i hapur gjate sezonit te veres dhe ofron nje mjedis te qete ne te cilin ju mund te relaksoheni nen shoqerine e pijeve te shumta dhe ushqimeve te lehta.  Lemonia pool bar eshte i vendosur ne ambientet prane pishines dhe ofron pije te shumta si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit. Juice bar ndodhet ne qendren e spase se hotelit dhe ofron lengje te ndryshme frutash. Beach bar ndodhet ne mjediset prane plazhit dhe ofron pije te shumta si dhe kokteile shumengjyrshe. Vino bar ofron lloje te ndryshme verash vendase dhe te importit. 

   

  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standard

   Mengjes + darke
   826,70 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Deluxe

   Mengjes + darke
   896,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament me 1 dhome gjumi

   Mengjes + darke
   857,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament One bedroom residences Sea view

   Mengjes + darke
   957,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament 2 bedroom residences Garden view

   Mengjes + darke
   1.265,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera