Akka Alinda Hotel

Akka Alinda Hotel

Adresa: Kiris Mevkii, Kiris, 07980 Kemer, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Akka Alinda Hotel:

  Akka Alinda Hotel eshte nje hotel luksoz  me 5 yje i cili ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi. Hoteli ndodhet ne nje nga brigjet me te qeta te mesdheut ne zonen e Kemerit. Resorti shtrihet ne gjirin Kiris disa km larg nga qendra e Kemerit dhe Airoporti i Antalias. Hoteli ofron  pamje autentike te kopeshteve dhe ndertesave te saj dhe eshte mjaft i  preferuar   nga familjaret dhe femijet e tyre.  Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi si 4 pishina te medha per te rritur dhe te vegjel te vena ne dispozicionin tuaj, dyqane  te ndryshme, qendra fitnesi, Spa, masazhe  per kujdesin ndaj lekures dhe trupit tuaj, terrene sportive te vena ne dispozicionin tuaj, animacione te ndryshme, nata turke, disko etj. Edhe femijeve ju kushtohet nje vemendje e vecante duke ju vene ne dispozicion kende lojrash, pishine per femije , animacione dhe lojra te ndryshme. Akomodimi: Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 410 dhoma te arreduara ne menyre elegante dhe moderne. Dhomat ndahen ne : 335 Dhoma standarte , 5 dublex ,1 Suita Mbreterore, 51  dhoma famijare, 4 suita dhe 10 suita junior. Baret dhe restorantet : Hoteli ka disa bare dhe restorante te ndryshme me shumllojshmeri gatimesh nderkombetare te sherbyera ne restorante dhe ambjente te ndryshme. Hoteli operon me sherbimin cdo gje e perfshire. Italian a la carta restorant (me pagese ) -  restoranti ndodhet ne kopesht duke ju ofruar nje pamje te mrekullueshme te tij dhe sherben ushqimin tradicional italian si pizza, spageti etj. Fish a la carte restorant (me pagese) – restoranti ndodhet ne breg te detit ofron pejsazhe te mrekullueshme te detit Mesdhe. Ketu serviren ushime me baze peshku vetem per kenaqesine tuaj. Turkish korner– ku sherbehet guzhina tradicionale turke duke perfshire ketu embelsira dhe pije. Lobby bar – sherben pije freskuese, pije alkolike jo alkolike , te ngrohta dhe te ftohtaDisko Bar – ofrohen pije alkolike nen ritmin e muzikave te ndryshme.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 67 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 7 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Anex Godina B/C

   Ultra all inclusive
   2.151,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Ndertesa Kryesore

   Ultra all inclusive
   2.214,18 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Comfort Standarte

   Ultra all inclusive
   2.261,08 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Pamje nga Deti Ndertesa Kryesore

   Ultra all inclusive
   2.309,10 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Duplex

   Ultra all inclusive
   3.184,66 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer