Rixos Beldibi

Rixos Beldibi

Adresa: Beldibi Mevkii 07985 Kemer / Antalya, 07985 Beldibi, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Rixos Beldibi:

  Hoteli shtrihet madheshtor ne plazhin e mrekullueshem te fshatit turistik Beldibi qe ndodhet afer Kemerit dhe zones turistike te Antalias. Ketu do te perjetoni nje experience te parrarrueshme pasi ky hotel eshte shume romatik dhe i rehatshem dhe ne harmoni me natyren. Hoteli Rixos Beldibi i ndertuar ne nje arkitekture luksoze ofron luks, paqe dhe komoditet per te gjithe pushuesit ne ambjentet e tij te rinovuara. Ketu do te gjeni nje mori aktivitetesh te vena ne dispozicionin tuaj si: animacione te ndryshme, muzike live, qendra fitnesi dhe Spa-je per kujdesin ndaj lekures dhe trupit tuaj, terrene sportive luksoze per te zhvilluar lojra pergjate gjithe dites dhe nates dhe me ndricim, sportet e ujit jane nje tjeter risi per te ekspoluruar sic jane bota ujore dhe nenujore. Shezlongjet ne perreth pishinave dhe ne det jane ne dispozicionin tuaj per tu clodhur dhe argetuar  me pamjen e bukur qe kjo zone ofron ne sfond. Nje vememndje e vecante i eshte kushtuar dhe femijeve duke ju vene ne dispozicionin e tyre pishinen me animacione dhe lojra per ta, miniclubin dhe ushqimin e tyre te vecante, kinemaja verore me filmat me te bukur te animuar , librari per te rritur dhe femije . Hoteli disponon nje total prej 181 dhomash te pajisura me kushte mjaft luksoze dhe cilesore. Dhomat jane te areduara ne menyre luksoze dhe elegante. Baret dhe restorantet : Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites per te gjithe pushuesit e tij. Ketu do te gjeni nje game te gjere perzgjedhjesh ne ushqimesh dhe pijesh. Guzhinat qe serviren ketu jane ato vendase dhe nderkombetare. Turkuaz Restaurant – hapet ne oret 07.00-21.30 dhe sherben mengjesin,dreken dhe darken ne bufe te hapur. Snack Restaurant - sherben ushqime tradicionale turke, Mermaid A la Carte Restaurant – sherben gatime me baze  peshku dhe prodhime  deti, Doy Doy BBQ A la Carte Restaurant-  sherben ushqime zgare, La Rosetta A la carte restaurant – hapet nga ora 07.00-21.30 dhe sherben produkte  me kuzhine italiane, Bonzai Sushi A la Carte Restaurant- sherben ushqime te lindjes se larget  si sushi etj, La Patisserie - sherben fast food dhe embelsira. Baret e hotelit  jane Rixos Lounge, Lotus Bar, Irish Bar, Beach Bar, Vitamin Bar C1, Ice Cream Bar, Water Pipe Bar – sherbejne te gjitha llojet e pijeve si ato te importit dhe vendase, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, embelsire, akullore, kokteile etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 42 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 16 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • futboll
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe klasike me pamje nga mali

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2.002,04 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe klasike me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2.158,24 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe deluxe me pamje nga toka

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2.554,42 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Deluxe me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2.632,44 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite Familjare me pamje nga toka

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   3.354,55 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite familjare me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   3.432,67 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer