Dolphin Beach Hotel

Dolphin Beach Hotel

Adresa: Posidi, Halkidiki, Greece
Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel Dolphin Beach Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Dolphin Beach Hotel :

  Hotel Dolphin Beach ndodhet perballe malit madheshtor te Olimpit dhe perballe detit Egje, ne Possidi ne gishtin e pare te Halkidikise vetem disa metra larg bregut te detit.  Pak metra ne kembe nga hoteli ndodhet  fshati Posidi nga ku keni mundesi ta vizitoni dhe te njiheni me kulturen e traditen Greke. Kjo  zone  eshte e njohur per peshkimin, per tavernat piktoreske dhe per bregun  me rere te gadishullit me ujrat e kristalta te detit Egje  dhe bimesine e dendur ne keto zona. Vetem 15 minuta larg ju mund te vizitoni shenjtoren e Posedonit 150 –vjecare. Ju mund te relaksoheni ne barin e  pishines  se hotelit  ose duke shijuar bregdetin me rere te bardhe dhe panoramen e bukur qe do te keni  rreth e perqark.  Hoteli ve ne dispozicion  67 dhoma dhe 11 studiot dhe apartamente te arreduara me mjaft shije dhe ne menyre elegante. Restorantet dhe baret : Restoranti dhe taverna Dolphins - Te ftuarit mund te mund ta nisin mengjesin me  bufe te hapur . Ne dreke sherbehen gatime tradicionale greke dhe ushqim mesdhetar . Darka sherbehet ne tavernen e restorantit dhe ketu mund te gjeni lloje te ndryshme gatimesh. Bari i pishines – te gjithe te ftuarit ketu mund te shijojne te gjitha llojet e pijeve, kokeileve, akulloreve dhe embelsirave.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 90 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Internet kafe
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki