Villa Frida

Adresa: Livadh, Himare
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh me Korale

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Parking pa pagese

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • Tarrace
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome Treshe

   Akomodim me mengjes
   142,38 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Katershe

   Akomodim me mengjes
   632,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Himare